top of page

Gondolkozós percek a celsiusok kapcsán

  • Writer: Dávid Rozványi
    Dávid Rozványi
  • 10 hours ago
  • 1 min read

A hőfok jelzése nem kevés higanyt vesz igénybe itt sem!

Így aztán a reggeli alacsonyabb az erdő hüsibbjével fűszerezve igazán üdítő érzéssel szolgált!

A kellemeset a hasznossal összekötve, a gyaloglásra rárősítendő kedvem támadt néhány kéz-láblendítésre a kedvenc csobogó helyünkön.

Gondolom, el tudod képzelni Atzouki tekintetét!

Hosszan nem bóklásztunk, de azért közel egy órányi időt eltöltöttünk!

Útközben elhaladtunk néhány szépség mellett. Volt köztük természetesen rózsa is!

Kedves Rózsavilág!

Itt jegyezném meg, hogy a négylábúak gyöngye is nagy érdeklődéssel közelített felé! Mi több meg is szaglászta! Egyértelmű hát, hogy nem csak nekem, neki is a kedvence!

Itthon már dolgozott, akinek az a sorsa, másikójukat elszólította mai feladata egy másik helyszínre.

A legifjabbnak múlt héttel lezárult a tanév, kitört számára a vakáció!

Az ajtón belépve első kérdése mi más is lehetne egy nagymamának egyszem unokájához ebben a szituban?!

- Reggeliztél már, Kincs?

Mire ő:

- Hát igen. De egy kis palacsinta azért még jól jönne!

Szerinted érdekelt, hogy mennyi a fok!? Naná, hogy kezdtem hozzá!?

És most, amíg mindezt írom, Cukker idejött hozzám!

Nem ellenőriz, csak a lábamhoz bújik...

S hogy ezzel melegít!? Ha megtisztel vele, hogyan is ódzkodnék!?


2026.06.22.

Comments


Subscribe here to get my latest posts

Thanks for submitting!

© 2023 by The Book Lover. Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Twitter
bottom of page